/ 12 نظر / 151 بازدید
نمایش نظرات قبلی
سعید قزاقی

سلام و خسته نباشید ب تمام کسانی که در عمران و ابادانی و رونق هر چ بیشتر روستا تلاش میکنند.نانتان پر برکت و تنورتان همیشه گرم باد

شاهین نجفی

ماشالله به همت،خدا قوت

سلام : هزارافرین به خانم شیخ امید وارم که موفق باشد شاد باشید باتشکر ج هدیه لو

با سلام هميشه دايره يا رو هاى تعطيل

زهرا خانوم

بهترین خبری که در مورد موجان شنیدم بازم به غیرت زنان موجانی باریکلا نه بارییییییکلا

موجانيان

بنازم همتت اي نازنين زن ! خدا ميدونه وقتي اين خبر رو شنيدم مثل همون وقتي كه در باره بافتن قالي صحبت ميكردي و مي گفتي بايد هر كسي خودش جور خودشو بكشه و زير منت كسي نره با تمام وجود تحسينت كردم، اميدراوم همواره تندرست و با افتخار اموراتت بگذرد????????????????????????????????????????

مواود داداش

سلام خسته نباشید امیدوارم ادامه داشته باشه..

راحله

با سلام افرین به شما شیر زنان ایران زمین به شما مادران فداکار وزحمتکش امیدوارم راهی باشد برای ابادانی وهمیاری وکمک برای ساختن وطنی اباد . بیاییم دست در ست هم دهیم اولین قدمی که بر داشته شده را ادامه دهیم به امید اینکه ما مردمان با توکل به خداوند وهمدلی وهمزبانی یکدیگر کمر همت بسته تا وطن خود را به ابادانی برسانیم. از شما همشهریان محترم تقاضا داریم برای حفظ و پاکیزه نگاه داشتن محیط زیست خود در اطراف ابادی کوشا باشیم. با سپاس فراوان از شما همشهریان محترم.

موجانی

سلام افرین به همت و غیرت این زنان. افرین بر کسانی که گره از کار خلق باز میکنند. خدا این کار خوبشون رو بی پاداش نمیذاره. فقط اینکه این کار رو ادمه بدن و برای چند روز نباشه البته با این حرفم قصدم دلسرد کردن این عزیزان نیست. خدا قوت .

آفرين به فاطمه خانم و همكاران محترم، خيلي خبر خوبي بود