شماره حساب سالن چند منظوره موجان

با سلام

طی هماهنگی های انجام شده و جلسات کارگروه سالن چند منظوره حساب سپرده ای در بانک تجارت شعبه سالاریه قم  ( کد بانک 1542) افتتاح شد تا افرادی که مایل به همکاری هستند ( از دید بنده که وظیفه است برای تک تک ما موجانی ها)  وجه های خود را به این حساب واریز نمایند یااگر سراغ دارند افرادی که مایل به کمک به این گونه پروژه ها هستند اعلام تا انشاالله استارت این کار خداپسندانه زده شود.

شماره حساب343466

بانک تجارت سالاریه قم

شبای حساب: 530180000000001542343466

 

/ 6 نظر / 42 بازدید
مانی

سلام عمو تقی: پیشنهاد من این است با توجه به این که اخیرا تصمیم بر این گرفته شد که مراسم مربوط به اموات بدون پذیرایی ناهار باشد، بنابراین خانواده ها برای این که باقیات صالحاتی برای امواتشان گذاشته باشند با صرق هزینه های مربوطه در این مسیر می توانند در این امر خیر مشارکت کنند.

امیر

سلام آقا تقی یه موضوعی هست که مدتیه ذهن من رو مشغول کرده مجالی برای بیانش نبود تا اینکه الان این پست شما رو دیدم میخوام یه سوال بکنم الان (اگر اشتباه نکنم) چیزی در حدود 20 سال هست که مسجد جدید رو دارن میسازن، از ابتدای کار تا کنون اما تا اونجا که بنده میدونم، هیچ صورتی از مقادیر وجوهاتی که چه به عنوان کمک و چه به انحای مختلف جمع آوری شده در اختیار عموم مردم روستا قرار داده نشده، نه این مورد و نه هزینه هایی که شده صورت روشنی ندارن آیا امکان پیگیری چنین موضوعی وجود داره؟ چنین خواستی رو در مورد همین سالن چند منظوره هم میشه داشت تا لااقل کسانی که کمک میکنن یا کمک نمیکنن در جریان مخارج کار ساخت قرار بگیرن و فکر میکنم دونستن این موضوع کمترین حق اهالی موجان هست

g.h

باسلام خدمت عموتقی.خسته نباشید.....دررابطه باحذف غذاتومجالس مخالفم.امیدوارم هیچوقت خانواده ای داغ جوون نبینه.امااگرخدای ناکرده اتفاقی افتادبایدفکرکنندکه خرج عقدوعروسی اون جوونه.واما دررابطه بابقیه هم.این همه درطول عمرمون زحمت میکشیم واقعالایق این نیستیم که یه ناهارناقابل بدهیم؟هرکسی بستگی به توان مالی خودش داره که چقدرهزینه بکنه وهیج اجباری هم وجودنداره.....میتونه اصلا هزینه ای نکنه....چرایک عده این برنامه راریختن؟اگرکسی میخوادتوامرمسجد.حسینیه.سالن چندمنظوره وغیره.......کمک وشرکت بکنه اشکالی نداره ولی چرااین قضیه غذادادن رابه اونا ربط دادند؟هرچی سرجای خودش لطف داره......ومورددیگه اینکه موقع ساختن همه ایناهمه مردم کموبیش شرکت کردندوشرکت خواهندکرد.امایه سوال چراموقع برنامه ریزی وتصمیمات فقط عده ی شاخصی بایدشرکت کنند؟وتصمیم بگیرند؟ایااین منصفانه هستش؟

g.h

وامامثل آسفالت کوچه ومحله ها....هرکسی فقط محله ی خودشادرنظرمیگیره.....وکاراهای دیگه روستا.....چراقیمت کارگرای روستاکنترل نمیشه؟کاگرافغانی خودش میگه با45هزارتومان هم موافقم.امابه این شکل قیمت هاراتموم کردند؟

مانی

من هم مخالف با این که یکی که تو زندگی شخصی خودش همش مشکل داره و بچه هایی تربیت کرده که همه خوب می دونن چه تربیتی دارند اون وقت میاد تو همه مجالس نخود آش میشه. از همه بدتر میاد برای مردم تعیین تکلیف می کنه و اونوقت مردم هم بی هیچ حرفی حرفای این آقا رو قبول می کنن. سؤال من اینه وقتی یه خانواده عزادار از تهران با این همه مهمون میره موجان و جا نداره ناهار مهموناش چی میشه؟ تو دروازه که نمی تونه سفره بندازه . بعدش حالا بیاد و این سفره رو بزرگتر کنه که همه همولایتی هاش هم باشند . این واقعا چه اشکالی داره؟ این آقا که این نظر ندادن غذا رو مطرح کرده اگه برای خودش مساله ای پیش اومد ناهار نده . مردم هیچ وقت نمی تونن با این حرفا کنار بیان.

مووووووووووجونی

ای بابا تو یه مسئله کوچیک چقدر درگیری دارید!!!به جای این کارا اگه بیشتر به اطرافتون نگاه میکردید متوجه میشدید که دیگه محیط زیستی باقی نمونده واسه روستامون که بهش دلخوش بشیم اون از کوهها،اون از قناتها،اون از باغات و زمینهای زراعی واقعا جای تاسف داره،گذشتگان و آیندگان به ما چی میگن!!!!حالا شما لنگ نهار دادن یا ندادن باشید[عصبانی]