بازگشت زائران موجانی از مکه مُکرّمه و مدینه مُنوّره

خیر مقدم به همه زائران محترم که از روستای موجان جهت حج عُمره به زیارت خانه خدا مشرّف شده و در روز شنبه به سلامت به وطن بازگشتند.

بخصوص حاج عباسعلی قزاقی و همسر محترمه اش و هم چنین خانواده حاج علی اکبر هدیه لو (مشهور به اکبر مشتی)همراه خانواده محترمه و فرزندان گرامی  و حاج عباس شیخ (فرزند مرحوم یعقوب علی)  و خانواده محترمشان،حاج غلامحسن هدیه لو(فرزند مرحوم عباسعلی)و خانواده محترمه به همراه فرزند گرامی و دیگر زائرانی که نام آنها در خاطرم نیست و از آنها عذر خواهی می کنم.

به همه آنها زیارت قبول گفته و ادامه می دهیم که رفتن به مکه یک طرف و نگاهداشتن این موهبت الهی طرف دیگر . امید واریم همه کسانی که آرزو دارند ،خداوند کمکشان کند تا زیارت کنند قبر باصفای پیغمبر(ص) را در مدینه به همراه امامان مدفون در قبرستان بقیع و قبر گمشده ی بی بی دوعالم حضرت صدیقه کبری ،فاطمه زهرا(س) را هم چنین در مکه بگردنند دور حرمی که در روز سیزدهم رجب در حالی که دیوار کعبه شکافت و فاطمه بنت اسد داخل آن شد و مولودی به عالم تقدیم کرد که قدرش ندانستند و مظلومانه شهیدش کردند ، وآن کسی نبود الّا حضرت امیر المومنین علی (ع)در این مکان مقدس متولد شد.

/ 2 نظر / 10 بازدید
مجتبی مشتی

سلام عموتقی کاش گفته بودی عکسهائیکه تومدینه و مکه و محرم شدن عباس عمو و همسرش انداختیم بهت میدادم تا بذاری تو وب

/خ/مرجان/ه/

سلام عمو.هدیه لو هاوشیخ های دیگرهم به حج رفته بودند .چرااوناروهم ننوشتید؟