تبریک ولادت امام حسین(ع)

در ادامه مطلب این  نوبت تعدادی نقاشی سیاه قلم , کار سعیده بابائیان دختر خانم احمد آقا فرزند مرحوم محمد کبل حبیب هست ضمن تشکر از این همشهری هنرمند و تبریک فراوان به خودش و خانواده اش از دیگر همشهریها هم که هنرهای اینگونه دارند خواهشمند است تعدادی از  کار های خود را به آدرس اینترنتی بنده (taghisadeh@gmail.com) ارسال نمایند تا لینک نمایم.

/ 12 نظر / 72 بازدید
نمایش نظرات قبلی
فاطمه آسمند

با عرض تبریک میلاد باسعادت امام حسین (ع)وتبریک به زن داداش عزیزم به خاطره هنر های طراحی شده اش و خسته نباشیدی به زن برادر گلم و باآرزوی موفقیت های بزرگ تر برایش

نسيم قزاقي

با سلام ضمن تبريك به مناسبت اعياد شعبانيه و تشكر از زحمات عموتقي عزيز سعيده جان از ديدن اين تصاوير زيبا بسيار لذت بردم آفرين به اين همه هنر ؛ اميدوارم هميشه موفق باشي و هميشه بهترينهارو براي شماآرزومندم .

فامیل نزدیک

با سلام وعرض تبریک اعیاد شعبانیه به تمامی عزیزان وهم روستاییان قطعا هنر زیباست وخلق هنر با ممارست وتمرین بسیار خلق میشود .لازم است از حمایت های بیدریغ وبی شایبه خانواده که منشا خیر وبرکت در زندگی شما شده تشکر نموده و از همت وتلاش خودت نیز که باعث تجلی این هنر شده صمیمانه دست مریزاد بگویم .وان شاا...این ذوق در شما همیشگی باشد .احسنت با توجه به اینکه بنده تخصصی در هنر ندارم ولی از نقاشی های شما بسیار لذت بردم .خسته نباشی ودر فرهنگ ما ایرانیان هنرمندان قابل احترامند.

سعیده

با سلام وعرض تبریک به مناسبت اعیاد شعبانیه. ممنون از لطف شما عزیزانم (خواهر عزیزم، مهساجان، نسیم جان)

مولا

سلام به همه ی عزیزان موجانی.اعیاد شعبانیه بر همه گی مبارک.وتبریک به سعیده جان دوست خوب دوران کودکیم به خاطر داشتن این همه هنر ای کاش خدا بیامرز عمه مریم بود و از دیدن هنرهایت غرق شادی و ذوق میشد.ممنون از عمو تقی که این مطالب زیبا را میگذارند

سعیده

سلام.با تشکراز دوست مهربونم زهرا جان..خدارفتگان شمارا رحمت کنه

Younes

جا داره اول اعياد شعبانيه رو ب همه ي موجاني هاي عزيز تبريك بگم... و آفرين ب زندايي عزيزم بخاطر اين همه خلاقيت و هنر... و در آخر تبريك ميگم ب دايي جونم براي انتخاب چنين همسر هنرمندي!

سعیده

سلام. ممنونم یونس جان. شما محبت دارید.

زهره بابائیان

دخترخاله عزیزم (دختر عموی گلم) احسنت به این هنر.

سعیده

ممنونم خواهرجوووونم.. البته که به هنرهای شما نمیرسه