قالب وبلاگ

هاست لينوكس

مرجع راهنمای وبلاگ نویسان

سفارش طراحی اختصاصی قالب وب سايت و قالب وبلاگ

طراحي وب

شارژ ایرانسل

فال حافظ

هر وبلاگی به جز این وبلاگی که از امشب تعطیل شد مورد تائید من نیست .چنانچه از این نام در جایی استفاده شده باشد پیگرد قانونی دارد

یکشنبه ۱۱ تیر ۱۳٩۱

بازگشت زائران موجانی از مکه مُکرّمه و مدینه مُنوّره

کلمات کلیدی :موجان، اخبار موجان، mojan

خیر مقدم به همه زائران محترم که از روستای موجان جهت حج عُمره به زیارت خانه خدا مشرّف شده و در روز شنبه به سلامت به وطن بازگشتند.

بخصوص حاج عباسعلی قزاقی و همسر محترمه اش و هم چنین خانواده حاج علی اکبر هدیه لو (مشهور به اکبر مشتی)همراه خانواده محترمه و فرزندان گرامی  و حاج عباس شیخ (فرزند مرحوم یعقوب علی)  و خانواده محترمشان،حاج غلامحسن هدیه لو(فرزند مرحوم عباسعلی)و خانواده محترمه به همراه فرزند گرامی و دیگر زائرانی که نام آنها در خاطرم نیست و از آنها عذر خواهی می کنم.

به همه آنها زیارت قبول گفته و ادامه می دهیم که رفتن به مکه یک طرف و نگاهداشتن این موهبت الهی طرف دیگر . امید واریم همه کسانی که آرزو دارند ،خداوند کمکشان کند تا زیارت کنند قبر باصفای پیغمبر(ص) را در مدینه به همراه امامان مدفون در قبرستان بقیع و قبر گمشده ی بی بی دوعالم حضرت صدیقه کبری ،فاطمه زهرا(س) را هم چنین در مکه بگردنند دور حرمی که در روز سیزدهم رجب در حالی که دیوار کعبه شکافت و فاطمه بنت اسد داخل آن شد و مولودی به عالم تقدیم کرد که قدرش ندانستند و مظلومانه شهیدش کردند ، وآن کسی نبود الّا حضرت امیر المومنین علی (ع)در این مکان مقدس متولد شد.